Български флаг с бродиран(везан) герб цена. Шито висококачествено българско знаме с герб произведено в България, българско знаме с бродиран герб цена
Menu
Your Cart

Български флаг с бродиран герб

Български флаг с бродиран герб
Български флаг с бродиран герб
Български флаг с бродиран герб
Български флаг с бродиран герб

     1. Какви са стандартните размери знамена, които изработвате?

Изработваме следните стандартни размери:

МалкиСредниГолеми

10х15 см.

16х22 см.

30х50 см.

40х60 см.

40х66 см.

50х83 см.

60х90 см.

60х100 см.

70х120 см.

90х150 см.

130х215 см.

150х250 см.

150х300 см.

300х500 см.


Тези размери за съобразени с пропорцията на българското знаме широчина към дължина 3:5, както и на националното знаме за българското морско и речно плаване е със съотношение на широчината към дължината 2:3

    2. Колко време издържа едно знаме?

Издръжливостта на едно знаме зависи от мястото където се излага - вътрешно или външно ползване; дали ще бъде постоянно изложено навън и на какви метеорологични условия ще бъде изложено - ветровито място или закътано, постоянно изложено на слънце или на място с променливо слънцестоене(напр. сграда, която се огрява от слънце само по някоко часа на ден); какви грижи ще бъдат полагани за него - дали ще сваля за пране според препоръките на производителя; ще бъде бъдат ли отстранява своевремено открити увреждания по тъканна. Повече за грижите за удължаване на живота на вашето знаме и препоръките, които Ви даваме за правилната му експлоатация може да видите в секция "Полезна информация"

    3. Какъв е произхода на знамената?

Предлаганите от нас знамена се изработват изцяло в България. Като производител можем да гарантираме за тяхното качество!

    4. Как мога да направя поръчка?

Поръчка на знаме/на може да направите по един от следните начини:
    - директно през сайта ни чрез избиране желания/те продукт/и и попълване не необходимите данни за доставка 

    - като ни пишете през формата за контакти 

    - по телефона - 088 88 94 546

    5. Колко струва доставката? 

Информация за цените и срокове на доставка може да видите ТУК

    6. За колко време се доставят знамената?

Ако са налични се изпращат още същия ден. Доставката зависи от това за кое населено място е тя. Обичайно се извършва за 1 работен ден.

    7. Какви са начините за плащане?

Приемаме следните видове плащания:
    - Плащане при доставка

    - Банков превод

    - Пощенски паричен превод

    8. Издавате ли фактури?

Да, разбира се. Стига да ни оставите данни за фактура в поръчката или до 5 дни след това ще Ви издадем фактура.

    9. Мога ли да върна закупено знаме?

Може да върнете закупено знамедо 14 дни от получаването стига да не е по ваш дизайн. Стоките изработени по зададен от Вас дизайн не могат да бъдат връщани, тъй като те са изработени специално и единствено за Вас.

    10. Имате ли магазин от където могат да се закупят знамената без да се заплаща за доставка?

Имаме партньорски магазин във Варна от който могат да бъдат закупени стоките от нашия сайт. Адресът му е гр. Варна, ул. Ген. Столипин 7

Препоръки за дълготрайна употреба на вашето знаме

    Правилната употреба на вашите знамена би удължила техния "живот". Като всяко друго изделие от плат и знамената имат нужда от грижи, за да могат да бъдат употребявани по-дълъг период. По-надолу сме изброили няколко елементарни препоръки с които да удължите "живота" на вашето знаме:


  1. Веднъж месечно или поне на два месеца веднъж знамената трябва да се свалят, за да бъдат изпирани. Препоръчителната температура за изпиране е до 60 градуса. Не трябва да се използват препарати с избелващо действие или други увреждащи тъканите препарати. След изпиране оставето знамето да изсъхне(материята е бързо съхнеща) и след това използвайте на външни условия. Не е препоръчително да бъдат центрофугирани.
  2. Сваляйте знамената при дъжд и силен вятър. Когато се намокрят стават по-тежки и напрежението по шевовете се увеличава, т.е рискът е от разкъсване се увеличава. Също така при силен вятър на 60-70 км/ч. е добре да свалите наполовина или изцяло знамената, а при скорост от 100 км/ч. е силно препоръчително да ги свалите напълно, тъй като опънът от вятъра става много силен.
  3. При окачване на пилон или друга дръжка/поставка за външна употреба обърнете внимание тя да бъде гладка, т.е. да няма къде да се закачи знамето и да се разкъса. Препоръчително е да не бъде в поставяно в близост до дървета, антени и други места, където също може да се закачи и разкъса.
  4. Ако видите разкъсване по знамето е добре да го свалите и зашиете скъсания участък възможно най-скоро, за да предовратите по-нататъшното му разкъсване. Това би удължило доста времето за неговото използване.
  5. Ако се наложи да приберете знамето по една или друга причина, то не го прибирайте мокро, а го оставете първо да изсъхне.

В заключение: правилната употреба на знамената би удилжила времето за използването им. И все пак нека не забравяме, че те се изработват от плат, а не от стомана и след определно време се налага да бъдат подменяни както всяко друго изделие от плат. Вятърът и слънцето влияят както на здравината им така и на яркостта на цветовете им.

Български флаг с бродиран герб

Български флаг с бродиран(везан) герб

шито висококачествено българско знаме с герб 

    Български флаг с бродиран(везан) герб. Знамето е висококачествено шито от 3 цвята плата, а не е печатано. Произведено е 100% в България. Достатъчно здраво е за външно и за вътрешно ползване. Флагът е подходящ за хоризонтално и за вертикално окачване. Плата, от който е изработено е изключително здрав - 120 гр/кв. м. произведен в България. За сравнение почти всички други фирми използват полиестерен плат с плътност 100-110 гр./м. Конците, с които е шит флагът са полиестерни с цвета на плата, а не прозрачни силиконови. Причината за това е, че силиконовите конци при излагане на външни условия, като например слънце, се изпичат бързо и съответно се късат по-бързо, докато полиестерните издържат на по-сурови метеорологичните условия и запазват здравината си по-дълго време. Силиконовите конци са подходящи са знамена за вътрешна употреба като настолни флагове, знамена за кабинети, флагове за заведения. 

    Цената на българското знаме с бродиран герб може да видите след като изберете желания размер.


Материал: Полиестерна коприна

Начин на окачване: джоб за кол или капси за пилон

Стандартно се изработва с джоб за кол, но може да се поставят и капси за окачване на пилон или друго съоръжение.

Срок за изработка: от 1 до 5 работни дена(при неналичност)

При наличност изпращаме знамето още същия работен ден.


Вижте информация за най-евтината доставка ТУК

FLAGOVE.COM производство на флагове и знамена във всякакви размери

Знамето се изработва в следните размери:
30х50 см.
40х66 см.
50х83 см.
60х90 см.
60х100 см.
70х120 см.
90х150 см.
130х215 см.
150х250 см.
150х300 см.
300х500 см.
Материал
Полиестерна коприна
Плътност
120 гр./кв.м.
Възможност за окачване
Джоб за кол
Капси
Без окачване
Начин на изработка
Шито
Бродерия
Доставка
До адрес
До офис на куриер
Лично получаване от магазина ни във Варна
Производител
РЕКЛАМНА АГЕНЦИЯ ЕООД

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Тест за сигурност
  • Наличност: В наличност
  • Производител: РЕКЛАМНА АГЕНЦИЯ ЕООД
  • Модел:: Български флаг с бродиран герб
  • Код на продукта: BG102
Разглеждания: 30349
0.00лв.

Опции

Какво символизира българското знаме?


Ето какво точно символизират цветовете на българското знаме:


Бялото е символ на духа, мира, свободата, чистотата и надеждата

Зеленото символизира природа ни, зелените гори и полета

Червеното символира кръвта на загиналите за свободата на България


Редът на цветовете не е случаен. Той е зает от индоиранските народи, към които принадлежи България. При тях те символизират едни и същи неща – трите основни съсловия на обществото: Бяло- духовенство, зелено- работници, червено- войници, разделени по съсловия и според значимоста им. Не случайно при война нашето знаме се обръща и червеното застава най-отгоре. Именно тогава войската става най-важна за иначе миролюбивият ни народ поставящ вярата на първо място. Пръв към тези цветове се насочва Георги Раковски. По-късно ушитото от Стиляна Параскевова, за българските възстаници през Руско-турската освободителна война, става първообраз на сегашния ни флаг.